097 | ČLOVĚK A ZNAK X.
OVČÁČEK Eduard (1933)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
3.6., 20:03 12654 6 000 CZK 3.6., 20:08 12654 6 000 CZK 3.6., 20:02 11754 5 500 CZK 28.5., 08:47 12654 5 000 CZK Litografie na papíře, 590 x 500 mm, volný list, signováno vpravo dole E. OVČÁČEK, list č. 25/30, ve spodní části známky přeložení.