099 | HLAVA
GROSS František (1909 - 1985)
- dosažená cena: 4 000 CZK
dosažená cena: 4 000 CZK
3.6., 20:03 11754 4 000 CZK 3.6., 20:10 11754 4 000 CZK Litografie na papíře, 720 x 510 mm, volný list, datace 1982, signováno vpravo dole F. Gross 82, list č. 7/44.