116 | ZELENÁ KRAJINA
BLAŽEK Zdeněk (1904 - 2000)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
31.5., 08:44 5195 8 000 CZK 3.6., 20:44 5195 8 000 CZK Olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, datace 1952, signováno vpravo dole Z. Blažek 52.