119 | VRATKOV
VALTER Karel (1909 - 2006)
- dosažená cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 29 000 CZK
3.6., 20:50 12193 29 000 CZK 3.6., 06:46 12373 28 000 CZK 2.6., 14:50 12193 27 000 CZK 30.5., 16:27 12373 26 000 CZK 2.6., 12:03 12373 25 000 CZK 2.6., 12:03 12193 24 000 CZK 1.6., 11:46 12373 22 000 CZK 1.6., 11:46 12193 21 000 CZK 25.5., 09:55 13624 18 000 CZK Tempera na papíře, 43 x 56,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1969. signováno vpravo dole VALTER KAREL 69 spolu s přípisem s určením a výstavním štítkem.
Má vlast Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. – 1.11. 2015.
Má vlast Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 653.