131 | BEZ NÁZVU
KRATINA Radoslav (1928 - 1999)
- dosažená cena: 500 CZK
dosažená cena: 500 CZK
3.6., 19:14 10231 500 CZK 4.6., 19:08 10231 500 CZK Monotyp na papíře, 365 x 280 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1993, signováno vpravo dole R. Kratina 93.