142 | MÁJ
ZRZAVÝ Jan (1890 - 1977)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
31.5., 08:50 10010 28 000 CZK 4.6., 19:30 10010 28 000 CZK 31.5., 08:50 5195 27 000 CZK 29.5., 15:36 10010 26 000 CZK 29.5., 15:36 13773 25 000 CZK Litografie na papíře, 550 x 450 mm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jan Zrzavý.