157 | VĚTRNÉ MLÝNY
VLASÁK Milan (1965)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
4.6., 13:37 5195 2 200 CZK 4.6., 20:00 5195 2 200 CZK 3.6., 06:52 12373 2 000 CZK 3.6., 19:25 12373 2 000 CZK 3.6., 19:25 5195 1 800 CZK 3.6., 17:44 12373 1 600 CZK 3.6., 17:44 5195 1 400 CZK 3.6., 17:44 12373 1 200 CZK 22.5., 14:02 12373 1 000 CZK 3.6., 17:44 5195 1 000 CZK 31.5., 08:53 12373 900 CZK 31.5., 08:53 5195 800 CZK 31.5., 08:53 12373 700 CZK 31.5., 08:53 5195 600 CZK Olej na sololitu, 73,5 x 90 cm, rámováno, datace 1995, signováno vpravo dole Vlasák 95.