161 | HERCI
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- dosažená cena: 500 CZK
dosažená cena: 500 CZK
24.5., 22:00 10702 500 CZK 4.6., 20:08 10702 500 CZK Lept na papíře, 120 x 160 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno dole uprostřed, Liesler 49.