003 | APLPSKÁ KRAJINA
WACHSMAN Bedřich (1820 - 1897)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
16.8., 17:57 13975 150 000 CZK 18.8., 08:26 15375 150 000 CZK 18.8., 19:04 13975 150 000 CZK 16.8., 20:43 13975 110 000 CZK 16.8., 20:43 13154 100 000 CZK 16.8., 15:41 13154 96 000 CZK 13.8., 10:50 13975 94 000 CZK 6.8., 18:52 12017 92 000 CZK 6.8., 15:34 13154 90 000 CZK 6.8., 14:50 12017 88 000 CZK 6.8., 06:19 13154 86 000 CZK 6.8., 14:50 12017 86 000 CZK Olej na plátně, 75 x 98,5 cm, rámováno, datace 1896, signováno vlevo dole F. Wachsmann 1896, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4. - 27. 5., Praha, 2012.
Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 43.