004 | ČERVÁNKY
WALDHAUSER Antonín (1835 - 1913)
- dosažená cena: 24 000 CZK
dosažená cena: 24 000 CZK
18.8., 19:02 14279 24 000 CZK 18.8., 19:07 14279 24 000 CZK 12.8., 20:25 3764 23 000 CZK 11.8., 08:23 12006 22 000 CZK 12.8., 20:25 12006 22 000 CZK 12.8., 20:25 3764 21 000 CZK 12.8., 20:25 12006 20 000 CZK 12.8., 20:25 3764 19 000 CZK 11.8., 08:16 12006 18 000 CZK Olej na dřevěné desce, 9 x 15 cm, rámováno.