035 | SATYR A DIVKA V LESE
ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
16.8., 19:11 18356 5 000 CZK 18.8., 20:08 18356 5 000 CZK 16.8., 18:27 13975 4 800 CZK 16.8., 19:08 18356 4 800 CZK 16.8., 19:08 13975 4 600 CZK 16.8., 19:08 18356 4 400 CZK 16.8., 19:08 13975 4 200 CZK 16.8., 19:08 18356 4 000 CZK 16.8., 19:07 13975 3 800 CZK 16.8., 19:07 18356 3 600 CZK 16.8., 19:07 13975 3 400 CZK 16.8., 19:07 18356 3 200 CZK 16.8., 19:07 13975 3 000 CZK 16.8., 19:07 18356 2 800 CZK 16.8., 19:07 13975 2 600 CZK 16.8., 19:07 18356 2 400 CZK 16.8., 16:41 18356 2 000 CZK 16.8., 15:48 13154 1 800 CZK 16.8., 16:40 18356 1 800 CZK 16.8., 11:48 18356 1 400 CZK 16.8., 11:37 13975 1 200 CZK 15.8., 14:59 18356 1 000 CZK 14.8., 18:12 13573 900 CZK 13.8., 10:57 13975 800 CZK 6.8., 17:54 15375 700 CZK 6.8., 06:00 13154 600 CZK Akvatinta na papíře, 27,6 x 20 ccm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1944, signováno vpravo dole MŠvabinský.
Ludvík Páleníček, Max Švabinský, Grafické dílo/soupis, Praha, 1976, č. 492.