038 | NA POLI
FROLKA Antoš (1877 - 1935)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
18.8., 20:12 3102 2 200 CZK 18.8., 20:15 3102 2 200 CZK 12.8., 21:58 11621 2 000 CZK 10.8., 09:40 11412 1 800 CZK 6.8., 19:31 3764 1 600 CZK 8.8., 12:12 11782 1 600 CZK Akvarel a běloba na papíře, 19,5 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Antoš Frolka.