039 | PONT NEUF, LA CITÉ (PAŘÍŽ)
TAVÍK František Šimon (1877 - 1942)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
18.8., 18:36 4563 6 500 CZK 18.8., 20:16 4563 6 500 CZK 18.8., 18:29 4337 6 000 CZK 18.8., 18:35 4337 6 000 CZK 18.8., 18:35 4563 5 500 CZK 18.8., 18:35 4337 5 000 CZK 18.8., 18:35 4563 4 800 CZK 18.8., 18:34 4337 4 600 CZK 18.8., 18:34 4563 4 400 CZK 18.8., 18:34 4337 4 200 CZK 18.8., 18:34 4563 4 000 CZK 18.8., 15:23 4563 3 600 CZK 17.8., 21:51 11409 3 400 CZK 15.8., 15:51 6103 3 200 CZK 12.8., 21:59 11621 3 000 CZK Barevný lept na papíře, 31,3 x 45,2 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole T. G. Šimon.