040 | ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNKEM
JUSTITZ Alfréd (1879 - 1934)
- dosažená cena: 4 600 CZK
dosažená cena: 4 600 CZK
18.8., 19:29 11775 4 600 CZK 18.8., 20:18 11775 4 600 CZK 17.8., 11:14 14655 4 400 CZK 18.8., 19:23 11775 4 400 CZK 18.8., 19:19 14655 4 200 CZK 18.8., 19:19 11775 4 000 CZK 18.8., 19:17 14655 3 800 CZK 18.8., 19:17 11775 3 600 CZK 18.8., 12:42 14655 3 400 CZK 18.8., 12:42 11833 3 200 CZK 18.8., 08:22 14655 3 000 CZK 18.8., 08:22 15375 2 800 CZK 16.8., 20:14 15375 2 400 CZK 17.8., 11:13 15375 1 800 CZK 17.8., 11:13 14655 1 600 CZK 17.8., 11:13 15375 1 400 CZK 17.8., 11:13 14655 1 200 CZK 16.8., 15:50 13154 900 CZK 12.8., 19:02 14655 800 CZK 10.8., 07:09 3764 700 CZK 6.8., 20:21 11775 600 CZK 6.8., 17:55 15375 500 CZK Tužka na papíře, 20 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole AJustitz 1929.