041 | VÁNEK/LEŽÍCÍ ŽENY
BOETINGER Hugo (1880 - 1934)
- dosažená cena: 88 000 CZK
dosažená cena: 88 000 CZK
18.8., 20:22 13975 88 000 CZK 18.8., 20:15 14133 86 000 CZK 18.8., 19:55 13975 84 000 CZK 18.8., 18:31 14133 82 000 CZK 18.8., 08:34 15375 80 000 CZK 17.8., 20:50 14133 78 000 CZK 16.8., 20:24 13154 76 000 CZK 17.8., 20:50 13154 76 000 CZK 17.8., 20:50 14133 74 000 CZK 17.8., 20:49 13154 72 000 CZK 17.8., 20:49 14133 70 000 CZK 17.8., 19:16 13154 68 000 CZK 17.8., 19:16 14133 66 000 CZK 16.8., 21:26 13154 64 000 CZK 16.8., 21:26 14133 62 000 CZK 16.8., 21:25 13154 58 000 CZK 16.8., 21:25 14133 56 000 CZK 16.8., 21:25 13154 54 000 CZK 16.8., 21:25 14133 52 000 CZK 16.8., 21:24 13154 50 000 CZK 16.8., 21:24 14133 49 000 CZK 16.8., 21:24 13154 48 000 CZK 16.8., 21:24 14133 47 000 CZK 16.8., 12:31 14133 45 000 CZK 12.8., 20:39 13975 44 000 CZK 8.8., 12:13 11782 43 000 CZK 6.8., 06:02 13154 42 000 CZK Olej na plátně, 100 x 131 cm, rámováno, datace 1929, signováno vlevo dole Hugo Boetinger1929.
Ivana Jonáková, Kronikář nových časů, Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880 - 1934), katalog výstavy, s. 43.