047 | ZÁTIŠÍ S PODNOSEM, OVOCEM A SKLENÍCÍ
FILLA Emil (1882 - 1953)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
18.8., 20:34 3764 28 000 CZK 18.8., 20:36 3764 28 000 CZK 18.8., 20:30 4609 27 000 CZK 18.8., 20:29 13975 26 000 CZK 18.8., 20:28 4609 25 000 CZK 18.8., 20:11 13975 24 000 CZK 18.8., 19:01 4609 23 000 CZK 18.8., 18:39 6103 22 000 CZK 18.8., 11:34 4609 21 000 CZK 12.8., 20:40 13975 20 000 CZK 6.8., 19:32 3764 19 000 CZK 6.8., 17:56 15375 18 000 CZK Lept na papíře, 28,5 x 50 cm, rámováno, datace 1931, signováno vpravo dole Emil Filla, list č. 1/30.
Čestmír Berka, Emil Filla, Grafické dílo, Praha, 1968, rok 1931, s. 262, č. grafického díla 33.
Reprodukováno:
Čestmír Berka, Emil Filla, Grafické dílo, Praha, 1968, rok 1931, s. 133.