049 | KORZIKA
NEJEDLÝ Otakar (1883 - 1957)
- dosažená cena: 76 000 CZK
dosažená cena: 76 000 CZK
18.8., 20:36 13975 76 000 CZK 16.8., 20:21 13154 74 000 CZK 18.8., 09:57 13154 70 000 CZK 18.8., 09:57 14019 68 000 CZK 18.8., 08:34 13154 66 000 CZK 18.8., 08:34 15375 64 000 CZK 17.8., 21:45 13154 62 000 CZK 17.8., 21:45 13975 60 000 CZK 17.8., 21:44 13154 41 000 CZK 17.8., 21:44 13975 40 000 CZK 16.8., 11:38 13975 38 000 CZK 16.8., 10:34 11614 37 000 CZK 13.8., 10:58 13975 36 000 CZK 6.8., 06:04 13154 35 000 CZK Olej na plátně, 62 x 75,5 cm, rámováno, datace 1925, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, zezadu na rámu opatřeno razítkem na výstavním štítku GVU Cheb: Korzika, (K. 1925), opatřeno přípisem s určením: Korzika, 1925.
Otakar Nejedlý, GVU Cheb, 15. 9. - 30. 10. 2005.