053 | DĚTSKÝ AUTOPORTRÉT
PROCHÁZKOVÁ Linka (1884 - 1960)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
18.8., 20:42 13433 12 000 CZK 18.8., 20:45 13433 12 000 CZK Olej na dřevěné desce, 31 x 27 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře Lin. Procházková, zezadu na plátně přípis s určením.