055 | ROZBOUŘENÉ MOŘE
SCHOVÁNEK Emil (1885 - 1947)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
16.8., 20:32 15375 15 000 CZK 18.8., 20:48 15375 15 000 CZK 16.8., 20:32 13154 14 000 CZK 6.8., 06:05 13154 12 000 CZK Olej na lepence, 63 x 90 cm, rámováno, datace 1911, signováno vpravo nahoře Emil Schovánek 1911, zezadu na blindrámu opatřeno natrženým štítkem s č. 4420.