056 | THE ACTION PAINTER
KOKOSCHKA Oskar (1886 - 1980)
- dosažená cena: 2 400 CZK
dosažená cena: 2 400 CZK
18.8., 20:49 3764 2 400 CZK 18.8., 20:51 3764 2 400 CZK 18.8., 14:20 11423 2 200 CZK 16.8., 20:02 13975 2 000 CZK 18.8., 08:36 13975 2 000 CZK 18.8., 08:36 15375 1 800 CZK 17.8., 11:15 13975 1 600 CZK 17.8., 11:15 14655 1 400 CZK 17.8., 11:15 13975 900 CZK 17.8., 11:15 14655 800 CZK 16.8., 20:33 13975 700 CZK 16.8., 20:33 13154 600 CZK 13.8., 10:59 13975 500 CZK 12.8., 19:07 14655 400 CZK 6.8., 17:57 15375 300 CZK Barevná litografie na papíře, 43 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole OK 1958, vydáno Editionsgrafik der Griffelkunst-Vereinigung Hamburg, vydání 133, IV. čtvrtletí 1958, volné vydání 16 (2 verze). WVZ Wingler/Welz 212;
Provenience:
Sbírka Dr. Arna Rebentische.