057 | RUTH 5
KOKOSCHKA Oskar (1886 - 1980)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
18.8., 20:52 3764 3 200 CZK 18.8., 20:55 3764 3 200 CZK 16.8., 20:03 13975 3 000 CZK 18.8., 20:51 3764 3 000 CZK 18.8., 20:51 13975 2 800 CZK 18.8., 20:51 3764 2 600 CZK 18.8., 08:36 13975 2 400 CZK 18.8., 08:36 15375 2 200 CZK 17.8., 11:16 13975 2 000 CZK 17.8., 11:16 14655 1 800 CZK 16.8., 20:33 13975 800 CZK 16.8., 20:33 13154 700 CZK 13.8., 10:59 13975 600 CZK 12.8., 19:07 14655 500 CZK 6.8., 17:57 15375 400 CZK Litografie na papíře, 54,5 x 48 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1961, signováno vpravo nahoře OK, vydáno Editionsgrafik der Griffelkunst-Vereinigung Hamburg, vydání 146, I. čtvrtletí 1962, C 2;. WVZ Wingler/Welz 219.
Provenience:
Sbírka Dr. Arna Rebentische.