061 | CESTA KA VELKÉMU K VELKÉMU RYBNÍKU, KRÁLOVSKÁ PROCHÁZKA
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
16.8., 20:34 13975 21 000 CZK 18.8., 21:00 13975 21 000 CZK 16.8., 20:34 13154 20 000 CZK 13.8., 19:42 13154 18 000 CZK Olej na papíře, adjustovaném na lepence, 28 x 23,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Koníček, zezadu opatřeno přípisem s určením.