062 | PARTIE Z VYSOČINY
JAMBOR Josef (1887 - 1964)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
18.8., 20:45 11775 13 000 CZK 18.8., 21:02 11775 13 000 CZK 18.8., 20:41 11614 12 000 CZK 18.8., 20:19 11775 11 000 CZK 18.8., 19:51 11833 10 000 CZK 18.8., 19:58 11775 10 000 CZK 18.8., 19:48 11775 9 000 CZK 18.8., 19:44 11833 8 500 CZK 18.8., 19:30 11775 8 000 CZK 18.8., 19:24 11833 7 500 CZK 18.8., 08:37 15375 7 000 CZK 16.8., 15:37 13154 6 500 CZK 16.8., 10:35 11614 6 000 CZK 13.8., 19:43 13154 5 500 CZK 6.8., 20:23 11775 5 000 CZK Olej na kartonu, 20,5 x 29 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jambor.