063 | KRAJINA
JAMBOR Josef (1887 - 1964)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
18.8., 21:03 18593 36 000 CZK 18.8., 21:07 18593 36 000 CZK 18.8., 18:30 4337 35 000 CZK 18.8., 21:03 4337 35 000 CZK 18.8., 21:03 18593 34 000 CZK 18.8., 21:03 4337 33 000 CZK 18.8., 21:03 18593 32 000 CZK 18.8., 20:37 4337 31 000 CZK 18.8., 20:37 11614 30 000 CZK 17.8., 13:48 18593 25 000 CZK 17.8., 11:52 4337 22 000 CZK 17.8., 12:58 4337 21 000 CZK 17.8., 12:58 18593 20 000 CZK 17.8., 11:39 15226 18 000 CZK 17.8., 09:28 2997 17 000 CZK 16.8., 21:54 19223 16 000 CZK 16.8., 10:35 11614 15 000 CZK 15.8., 23:00 15226 14 000 CZK 7.8., 08:07 3553 13 000 CZK 13.8., 11:49 3553 13 000 CZK 13.8., 11:49 18593 12 000 CZK 13.8., 11:49 3553 11 000 CZK 13.8., 11:49 18593 10 000 CZK 13.8., 11:49 3553 9 500 CZK 13.8., 11:49 18593 9 000 CZK 13.8., 11:49 3553 8 500 CZK 13.8., 11:49 18593 8 000 CZK 13.8., 11:49 3553 7 500 CZK 13.8., 11:49 18593 7 000 CZK 7.8., 12:00 3553 6 500 CZK 7.8., 12:00 3745 6 000 CZK 7.8., 08:06 3553 5 500 CZK 6.8., 20:24 11775 5 000 CZK Olej na plátně, 26,5 x 34,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jambor.