065 | PŘED BOUŘÍ
ROLÍN Viktor (1887 - 1942)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
18.8., 14:01 11782 6 500 CZK 19.8., 19:02 11782 6 500 CZK 12.8., 22:08 11621 6 000 CZK 18.8., 14:01 11782 6 000 CZK 18.8., 14:01 11621 5 500 CZK 18.8., 14:01 11782 5 000 CZK 18.8., 14:01 11621 4 800 CZK 18.8., 14:01 11782 4 600 CZK 18.8., 14:01 11621 4 400 CZK 18.8., 14:01 11782 4 200 CZK 18.8., 14:01 11621 4 000 CZK 18.8., 14:01 11782 3 800 CZK 11.8., 08:24 12006 3 400 CZK 12.8., 22:08 12006 3 200 CZK 12.8., 22:08 11621 3 000 CZK 11.8., 08:18 12006 2 800 CZK 6.8., 14:15 11782 2 600 CZK 6.8., 20:24 11775 2 600 CZK Olej na překližce, 21 x 30 cm, rámováno, datace – 30. léta 20 století, signováno vpravo dole V. Rolín.