071 | CHALUPY V ZIMĚ
HŮRKA Otakar (1889 - 1966)
- dosažená cena: 600 CZK
dosažená cena: 600 CZK
19.8., 18:57 11833 600 CZK 19.8., 19:14 11833 600 CZK 13.8., 11:01 13975 500 CZK Linoryt na papíře, 12 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole Otakar Hůrka.