079 | ROZBOUŘENÉ MOŘE
HOSPERGER Emanuel (1891 - 1984)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
19.8., 19:30 13975 32 000 CZK 19.8., 19:00 7916 31 000 CZK 19.8., 09:25 13975 30 000 CZK 18.8., 20:51 7916 29 000 CZK 18.8., 08:39 15375 28 000 CZK 18.8., 00:02 7916 27 000 CZK 16.8., 20:08 13975 26 000 CZK 18.8., 00:02 13975 26 000 CZK 18.8., 00:02 7916 25 000 CZK 17.8., 16:26 13975 24 000 CZK 17.8., 16:26 7916 23 000 CZK 16.8., 20:35 13975 22 000 CZK 16.8., 20:35 13154 21 000 CZK Olej na plátně, 45,5 x 135 cm, rámováno, signováno vlevo dole B. Em. Hosperger.