080 | HRADČANY OD KARLOVA MOSTU
MACOUN Gustav (1892 - 1934)
- dosažená cena: 34 000 CZK
dosažená cena: 34 000 CZK
17.8., 16:26 7916 34 000 CZK 19.8., 19:32 7916 34 000 CZK 13.8., 19:29 13154 33 000 CZK 12.8., 20:34 13975 32 000 CZK 6.8., 06:07 13154 31 000 CZK 5.8., 09:19 13975 30 000 CZK Olej na plátně, 72,5 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole G. Macoun.