081 | DĚVČE V KRAJINĚ
MACOUN Gustav (1892 - 1934)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
19.8., 19:01 3763 4 200 CZK 19.8., 19:34 3763 4 200 CZK 19.8., 12:51 18026 4 000 CZK 19.8., 18:59 3763 4 000 CZK 19.8., 18:59 18026 3 800 CZK 19.8., 18:59 3763 3 600 CZK 11.8., 22:41 5386 3 200 CZK 11.8., 08:21 12006 3 000 CZK 11.8., 08:19 12006 2 400 CZK 8.8., 01:36 5386 2 200 CZK 11.8., 08:18 5386 2 200 CZK 11.8., 08:18 12006 2 000 CZK 6.8., 16:29 11424 1 600 CZK 8.8., 01:35 5386 1 600 CZK Olej na kartonu, 9 x 11 cm, rámováno.