082 | KOUPÁNÍ
TRONÍČEK Karel (1892)
- dosažená cena: 34 000 CZK
dosažená cena: 34 000 CZK
19.8., 19:34 15375 34 000 CZK 19.8., 19:37 15375 34 000 CZK 19.8., 19:34 13975 33 000 CZK 17.8., 21:47 13975 31 000 CZK 16.8., 20:36 13154 30 000 CZK Olej na plátně, 111 x 151 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Toníček.