084 | MILENCI U RYBNÍKA
DANĚK-SEDLÁČEK František (1892 - 1956)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
19.8., 19:39 13975 22 000 CZK 19.8., 19:43 13975 22 000 CZK 19.8., 19:39 3764 21 000 CZK 19.8., 19:39 13975 20 000 CZK 19.8., 19:39 3764 19 000 CZK 19.8., 19:39 13975 18 000 CZK 19.8., 19:39 3764 17 000 CZK 18.8., 08:40 15375 15 000 CZK 6.8., 20:26 11775 14 000 CZK Olej na kartonu, 44 x 54 cm, rámováno, signováno vlevo dole SEDLÁČEK, zezadu opatřeno přípisem s určením.