085 | V HRUŠOVSKÉM DOLÍKU
KERHART Oldřich (1895 - 1947)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
18.8., 09:09 15375 22 000 CZK 19.8., 19:42 15375 22 000 CZK 18.8., 09:09 14722 21 000 CZK 18.8., 08:57 15375 20 000 CZK 18.8., 08:57 13154 19 000 CZK 13.8., 08:59 14722 17 000 CZK 12.8., 20:43 13975 16 000 CZK 6.8., 16:38 14722 15 000 CZK 6.8., 15:30 13154 14 000 CZK 6.8., 14:22 14722 13 000 CZK 6.8., 06:08 13154 12 000 CZK Olej na dřevěné desce, 47 x 75 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole O. Kerhart 1942, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.