086 | KOUPÁNÍ
NEUSCHUL Ernest (1895 - 1968)
- dosažená cena: 130 000 CZK
dosažená cena: 130 000 CZK
6.8., 18:01 15375 130 000 CZK 19.8., 19:44 15375 130 000 CZK 6.8., 06:08 13154 120 000 CZK Olej na plátně, 68 x 127 cm, rámováno, nesignováno.
Provenience:
Z majetku rodiny autora.