087 | DÁMA S CHRTEM
TICHÝ František (1896 - 1961)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
19.8., 19:48 3764 6 500 CZK 19.8., 19:50 3764 6 500 CZK 19.8., 19:46 3763 6 000 CZK 19.8., 19:45 3764 5 500 CZK 19.8., 19:27 3763 5 000 CZK 19.8., 19:22 13975 4 800 CZK 19.8., 19:23 13975 4 800 CZK 19.8., 19:23 3763 4 600 CZK 19.8., 19:07 3763 4 200 CZK 19.8., 19:05 11734 4 000 CZK 19.8., 19:03 3763 3 800 CZK 17.8., 11:29 4337 3 600 CZK 19.8., 19:00 4337 3 600 CZK 19.8., 19:00 11833 3 400 CZK 13.8., 06:39 13975 3 000 CZK Litografie na papíře, 16,5 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1947, signováno vlevo dole Tichý 47.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Praha, 1961, č. 139.