088 | DVĚ DÍVKY
TICHÝ František (1896 - 1961)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
19.8., 19:49 3764 18 000 CZK 19.8., 19:54 3764 18 000 CZK 19.8., 19:48 13975 17 000 CZK 19.8., 19:48 3764 16 000 CZK 19.8., 19:22 13975 15 000 CZK 19.8., 19:47 13975 15 000 CZK 19.8., 19:47 3764 14 000 CZK 19.8., 19:47 13975 13 000 CZK 19.8., 19:47 3764 12 000 CZK 19.8., 19:47 13975 11 000 CZK 19.8., 19:47 3764 10 000 CZK 19.8., 19:01 11833 9 000 CZK 18.8., 08:43 15375 8 500 CZK 13.8., 06:39 13975 8 000 CZK Lept na papíře, 25 x 11 cm, rámováno, pod sklem, datace 1948, signováno dole uprostřed Tichý 48, vepředu vpravo dole přípis s určením.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, 1961, č. 137.
Reprodukováno:
Jindřich Teuchner, Lazar, zápas s andělem nad jedovatým lékem o jiskřivý život v boží dlani, Praha, 1947.