089 | COMEDIA DELL ARTE II.
TICHÝ František (1896 - 1961)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
19.8., 19:48 3764 21 000 CZK 19.8., 19:52 3764 21 000 CZK 19.8., 19:45 13975 20 000 CZK 19.8., 19:35 3763 19 000 CZK 19.8., 19:32 13975 18 000 CZK 19.8., 19:35 3763 18 000 CZK 19.8., 19:35 13975 17 000 CZK 19.8., 19:35 3763 16 000 CZK 19.8., 19:04 3763 14 000 CZK 18.8., 08:43 15375 13 000 CZK 13.8., 06:39 13975 12 000 CZK Lept na papíře, 22,5 x 23 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vlevo dole Tichý 43.
František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, Praha, 1995, s. 83.