095 | HOKEJISTA JEVGENIJ MISHAKOV/ŠVÉDSKÝ HOKEJISTA
NIEDERLE Marcel (1898 - 1990)
- dosažená cena: 2 800 CZK
dosažená cena: 2 800 CZK
19.8., 20:02 13055 2 800 CZK 19.8., 15:45 4563 2 600 CZK 19.8., 19:10 13055 2 600 CZK 19.8., 19:06 4563 2 400 CZK 19.8., 19:06 13975 2 200 CZK 14.8., 19:43 13055 1 000 CZK Akvarel a tužka na papíře, oboustranná malba, 28 x 22 cm, volný list, datace 1972, signováno vpravo dole M. Niederle 1972.