127 | ABSTRAKCE III.
HEJNA Václav (1914 - 1985)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
20.8., 19:00 13975 3 200 CZK 13.8., 19:46 13154 3 000 CZK Olej na sololitové desce, 18 x 30 cm, rámováno, oboustranné dílo – zezadu asambláž.