128 | VYDRA
LEXA Rudolf (1915 - 2003)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
19.8., 20:18 13975 20 000 CZK 19.8., 20:23 13975 20 000 CZK 20.8., 19:02 13975 20 000 CZK 19.8., 20:23 11782 19 000 CZK 19.8., 20:23 13975 18 000 CZK 19.8., 20:23 11782 17 000 CZK 19.8., 19:28 11782 15 000 CZK 12.8., 20:36 13975 14 000 CZK 7.8., 10:32 11782 13 000 CZK 6.8., 15:49 13975 12 000 CZK 6.8., 14:30 11782 11 000 CZK 6.8., 12:06 13975 10 000 CZK Olej na lepence, 56 x 78 cm, rámováno, datace 1959, signováno vpravo dole Rud Lexa.
Rudolf Lexa, Galerie Bratří Čapků, Praha, 2002.
Rudolf Lexa, katalog z výstavy Gal. Bratří Čapků, Praha, 2002.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 86.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 690.