130 | AKT SE ŽULTÝN RUČNÍKEM
SMETANA Jan (1918 - 1997)
- dosažená cena: 35 000 CZK
dosažená cena: 35 000 CZK
20.8., 19:07 3764 35 000 CZK 20.8., 19:09 3764 35 000 CZK 20.8., 19:06 13975 34 000 CZK 20.8., 19:05 3764 33 000 CZK 19.8., 09:48 13975 32 000 CZK 18.8., 17:46 4870 31 000 CZK 18.8., 08:49 15375 30 000 CZK 18.8., 17:46 15375 30 000 CZK 18.8., 17:46 4870 29 000 CZK 18.8., 17:45 15375 28 000 CZK 18.8., 17:45 4870 27 000 CZK 18.8., 17:45 15375 26 000 CZK 18.8., 17:45 4870 25 000 CZK 18.8., 17:45 15375 24 000 CZK 18.8., 17:45 4870 23 000 CZK 17.8., 21:51 13975 21 000 CZK 17.8., 16:06 4870 20 000 CZK 6.8., 15:53 5537 19 000 CZK 6.8., 06:14 13154 18 000 CZK Olej na sololitové desce, 70 x 50 cm, rámováno, datace 1961, signováno vlevo dole Smetana 61.