133 | SEDÍCÍ DÍVČÍ AKT
PADERLÍK Arnošt (1919 - 1999)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
20.8., 19:04 11775 36 000 CZK 20.8., 19:12 11775 36 000 CZK 20.8., 17:14 13975 35 000 CZK 20.8., 19:03 13975 35 000 CZK 20.8., 19:03 11775 34 000 CZK 20.8., 19:03 13975 33 000 CZK 20.8., 19:03 11775 32 000 CZK 18.8., 17:45 4870 30 000 CZK 19.8., 19:13 3763 30 000 CZK 17.8., 21:52 13975 28 000 CZK 17.8., 16:01 4870 27 000 CZK 15.8., 23:06 15226 26 000 CZK 15.8., 18:58 11405 25 000 CZK 13.8., 06:32 13975 24 000 CZK 6.8., 20:52 11405 23 000 CZK 6.8., 20:32 11775 22 000 CZK Akryl na sololitové desce, 61 x 45 cm, rámováno, datace 1992, signováno vpravo dole PADERLÍK 92, zezadu opatřeno štítkem pozůstalosti Arnošta Paderlíka, položka č. 30.