137 | CHLAPEC S MANDOLÍNOU
BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
20.8., 17:56 13975 2 000 CZK 20.8., 19:20 13975 2 000 CZK Lavírovaná tuš na papíře, 32 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1971, signováno vpravo nahoře Bělosvětov 71.