145 | PRAGENSIE
HLAVSA Lutobor (1924 - 2015)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
20.8., 19:36 13975 6 000 CZK Uhel na papíře, 51 x 73,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1973, signováno vlevo dole Lutobor Hlavsa 73.