148 | BEZ NÁZVU
CHATRNÝ Dalibor (1925 - 2012)
- dosažená cena: 5 500 CZK
dosažená cena: 5 500 CZK
20.8., 15:21 4386 5 500 CZK 20.8., 19:42 4386 5 500 CZK 20.8., 15:21 6711 5 000 CZK 7.8., 12:58 4671 2 600 CZK Monotyp na papíře, 47 x 30 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed D. Chatrný 67.