075 | CESTA V ZIMĚ
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
19.8., 19:17 11775 15 000 CZK 19.8., 19:23 11775 15 000 CZK 19.8., 18:58 3763 14 000 CZK 18.8., 19:51 11775 13 000 CZK 12.8., 20:42 13975 12 000 CZK 6.8., 20:25 11775 11 000 CZK 6.8., 17:59 15375 10 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 60 x 86 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu na desce štítek s dedikací.