077 | DOMEK NA POBŘEŽÍ
SÁGNER Augustín (1891 - 1946)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
19.8., 16:18 13975 11 000 CZK 19.8., 19:26 13975 11 000 CZK 13.8., 19:28 13154 10 000 CZK 12.8., 20:43 13975 9 500 CZK 6.8., 06:07 13154 9 000 CZK Olej na plátně, 57,5 x 76 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ságner.