078 | ODPOČINEK
SÁGNER Augustin (1891 - 1946)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
19.8., 19:28 6711 27 000 CZK 19.8., 15:41 4563 26 000 CZK 16.8., 20:35 13154 25 000 CZK Olej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlevo dole Ságner.