101 | ŽIDOVSKÁ DÍVKA ZE ŽILINY
BIROŠ Stanislav (1901)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
19.8., 20:14 11775 15 000 CZK 19.8., 20:19 11775 15 000 CZK 19.8., 20:14 13975 14 000 CZK 19.8., 20:13 11775 13 000 CZK 19.8., 20:13 13975 12 000 CZK 19.8., 20:09 11775 11 000 CZK 19.8., 09:31 13975 10 000 CZK 18.8., 20:20 11775 9 500 CZK 18.8., 08:44 15375 9 000 CZK 17.8., 21:49 13975 8 500 CZK 6.8., 20:29 11775 8 000 CZK Pastel na lepence, 40 x 40 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1940, signováno vpravo dole S. Biroš, zezadu na kartonu opatřeno přípisem.