102 | MASKY
TOYEN (1902 - 1980)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
19.8., 20:15 4563 12 000 CZK 19.8., 20:20 4563 12 000 CZK 19.8., 20:15 3764 11 000 CZK 19.8., 16:00 4563 10 000 CZK 19.8., 20:15 3764 10 000 CZK 19.8., 20:15 4563 9 500 CZK 19.8., 20:15 3764 9 000 CZK 19.8., 19:07 4563 8 500 CZK 19.8., 19:07 13975 8 000 CZK 18.8., 21:43 3644 1 800 CZK 18.8., 08:44 15375 1 600 CZK 18.8., 21:42 3644 1 600 CZK Litografie na papíře, 12,5 x 7,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Toyen.