103 | DÁMA
SYCHRA Vladimír (1903 - 1963)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
19.8., 19:05 3763 1 200 CZK 19.8., 20:18 3763 1 200 CZK 6.8., 18:02 15375 1 000 CZK Tužka na papíře, 35,5 x 27,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1943, signováno vpravo dole V. Sychra 43.